Hakkımızda

OKES--logoDeğerli iş ortaklarımız;

Güvenlik, yüzyıllardır insanlığın en önemli sorunlarından biri olmuştur ve güvenliğe duyulan ihtiyaç gün geçtikçe gerek bireysel olarak gerek de kanunlar ve yaptırımlarla desteklenerek artmaktadır. Geçmişte lüks sayılan elektronik güvenlik sistemleri bugünün dünyasında lüks olmaktan çıkıp, hayatın en temel gereksinimlerinden biri olmuştur. Elektronik güvenlik sektörü; CCTV sistemlerinden yangın algılama sistemlerine, kartlı geçiş sistemlerinden hırsız alarm sistemlerine ve bina yönetim sistemlerine kadar pek çok farklı sistemi bünyesinde bulunduran ve gün geçtikçe önemi artan ve daha da artacak olan bir sektördür. Günümüzde yangın algılama sisteminin tek başına yangını algılayıp alarm vermesi veya CCTV sisteminin tek başına sistemi izlemesi değil, çeşitli senaryolarla birlikte diğer sistemlerle de bütünleştirilerek, bina yönetim sistemi halinde çalışması sağlamaktır. Böylece elektronik güvenlik sistemlerinden maksimum fayda sağlanarak akıllı bir yönetim sistemi ile can ve mal kaybı minimuma indirilmektedir.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de güvenlik ihtiyacının artması sektörü büyütmektedir, bu büyümenin en büyük dezavantajı her isteyenin bu sektörde firma kurup, kalitesiz ürünler, yetersiz mühendislik ve yanlış danışmanlıkla hizmet vermeye çalışıp, tüketicileri mağdur etmesidir. Özellikle ilk kurulum maliyeti düşük olduğu için tercih edilen bu tip ürünler, uzun vadede tüketiciyi kayba uğratmaktadır. Ancak sektörde tüketici bilinci arttıkça kalite de beraberinde gelmektedir. Unutulmamalıdır ki güvenlik sistemi sadece bir ürün alımı değil, aynı zamanda sistemin istikrarlı ve doğru olarak çalışması, gerektiğinde sistemin teknik desteğinin ve bakımının yapılması anlamına da gelmektedir.

Yangın alarm ve güvenlik sistemleri konularında teknoloji ve kalite açısından sektöründe 8 yılı aşkın bilgi ve tecrübe birikimimizle kendimizi hazır hissettik ve OKES Yangın ve Güvenlik Teknolojileri firmamızı kurduk. Hedefimiz; müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Müşterilerimizi memnun etmek için, çalışanlarımızın yetkinliklerinin artırılmasını, takım çalışması ile sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz. Kalite yönetim sistemine uygun çalışmakta ve her noktada sürekli iyileşmeyi ve geliştirmeyi temel felsefemiz olarak benimsemekteyiz. Bu anlayış doğrultusunda daima ulusal ve uluslararası standartlardan yararlanırız. Kurduğumuz bütün sistemlere; 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sağlayarak müşteri memnuniyetinde sürekliliği esas kılarız. OKES Yangın ve Güvenlik Teknolojileri olarak tüm çalışanlarımızı belirlenen hedefler doğrultusunda, mevzuatlara uygun, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak şirketimizin ana politikasıdır.

Sizlerin de Güvenlik Sistemlerinde HEDEFİNİZDE KALİTE VARSA BİRGÜN KARŞILAŞIRIZ…